Ova sjednica bit će održana online, uz direktan prijenos na Televiziji Sarajevo.
Na sjednici će biti razmatrani prijedlozi odluka o privremenom finansiranju potreba Kantona Sarajevo, Zavoda zdravstvenog osiguranja KS i Službe za zapošljavanje, za prvi kvartal naredne godine, odnosno od 1. januara do 31. marta 2021. godine.
Kolegij je na istoj sjednici utvrdio i termin održavanja 32. radne sjednice ovog kantonalnog zakonodavnog tijela. Navedena sjednica će biti održana u utorak, 5. januara 2021. godine, sa početkom u 10.00 sati, također u online formatu i uz direktan prijenos Televizije Sarajevo.
Na dnevnom redu te sjednice će, pored zastupničkih pitanja i inicijativa, biti i prijedlog odluke o potvrđivanju novog saziva Vlade KS, jer je danas Komisija za izbor, imenovanje i administrativna pitanja Skupštine KS prihvatila dostavljeni prijedlog sa imenima svih njenih članova, saopćeno je iz Službe za protokol i press KS.
(Vijesti.ba / FENA)