02.03.2021 / 13:45 BiH - Zasluženo

Vučić pojeo sarajevske ćevape

Vučić pojeo sarajevske ćevape
Foto: Instagram - Vijesti.ba

Aleksandar Vučić, predsjednik Srbije, počastio se sarajevskim ćevapima prije povratka u Beograd.

On je objavio fotografiju na svom Instagram profilu nakon današnje posjete Sarajevu i donacije kontingenta vakcina Federaciji BiH, koju je nazvao uspješnom.

 
 
 
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Aleksandar Vučić (@buducnostsrbijeav)

"Poslije uspiješnog boravka u Sarajevu, najbolje okrepljenje pred povratak u Beograd. Služio sam vojsku u Lukavici i još od tada obožavam sarajevske ćevape. Ipak važnije od toga, jeste činjenica da smo zakazali veliki samit Srbije i BIH u Beogradu. Odlična prilika za unapređenje naših odnosa", napisao je Vučić na Instagramu.




(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo