25.03.2021 / 21:16 Fudbal - Po povratku iz Helsinkija

Zmajevi trenirali u dvije grupe

Zmajevi trenirali u dvije grupe
Foto: NSBIH

„A“ reprezentativci Bosne i Hercegovine po povratku iz Helsinkija nastavili su sa priprema za utakmice sa Kostarikom i Francuskom.

Igrači koji su sinoć nastupili protiv Finske su u teretani odradili trening oporavka, dok su ostali trenirali u TK FK Sarajevo na Butmiru.

Izabranici Ivayla Peteva će sutra u 17:00 sati odraditi službeni trening na Butmiru, a u subotu je na programu meč sa Kostarikom na „Bilinom polju“ u Zenici.


(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo