26.03.2021 / 18:16 Tenis - Srbija

Beograd dobija i WTA turnir

Beograd dobija i WTA turnir
Foto: Arhiv
Poslije ATP turnira, Beograd i Srbija dobiće i WTA turnir ove godine, prenio je Sport klub.

Prvi je informaciju prenio italijanski novinar Luka Fiorino, a Sport klub navodi da je potvrđena, s tim da se još ne zna koliki će biti nagradni fond.

Turnir bi počeo 16. maja, što nije najatraktivniji termin, pošto dolazi u nedjelji pred Roland Garros, a u istoj nedjelji kada se igra u Strasbourgu.

ATP turnir u Beogradu, iz serije 250, održaće se od 19. do 25. aprila.


(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo