
Kako je potvrđeno iz štaba osvajača 21 grend slem titule, Đoković će ove jeseni premijerno igrati na turniru u Tel Avivu.
Riječ je o turniru koji je na programu od 26. septembra do 2. oktobra.
Kako je ponovo otkazan "kineski dio" turneje u ATP kalendaru, pojavilo se prostora za druge turnire, a Tel Aviv je jedan od njih.
Novak će tamo igrati premijerno i tako pokušati da izbrusi formu za preostale turnire do kraja sezone.
Inače, Đoković će prije toga igrati na Lejver kupu u Londonu, od 23. do 25. septembra.
(Vijesti.ba / N1)
Chat čitatelja