Lionel Messi je nakon bolnog poraza od Lorienta, iz Pariza odletio za Saudijsku Arabiju, a osim sponzorskih obaveza, špekulira se da je došao završiti ugovor sa tamošnjim klubom.
Messi je inače ambasador turizma Saudijske Arabije, a informisani novinari sa arabijskog poluotoka govore kako to nije jedini razlog što je najbolji igrač svih vremena stigao u Rijad.
Nije tajna da je tamošnji Al Hilal ponudio vrtoglavih 400 miliona eura kako bi Messija u ligi spojili sa Cristianom Ronaldom, ali tada je Argentinac odbio tu ponudu, uz želju da ostane u Evropi, tačnije da se vrati u Barcelonu, piše N1.
Ipak, sa Saudijcima se nikada ne zna, mogli bi oni i nagovoriti Messija da se predomisli i da igra saudijsku ligu.
(Vijesti.ba)