11.07.2023 / 08:12 Ostali sportovi - Osvojila tri zlata

Lana Pudar podijelila najbolje kadrove iz Beograda

Lana Pudar podijelila najbolje kadrove iz Beograda
Foto: Facebook
Lana Pudar osvojila je tri zlata na Evropskom juniorskom prvenstvu u Beogradu.

Najbolja bh. plivačica je prvo osvojila zlatnu medalju u disciplini 100 metara delfin, a potom je osvojila i zlato u disciplini 200 metara deflin, a na kraju i u disciplini 50 metara delfin, postavivši nove juniorske evropske rekorde u sve tri discipline.

Na Evropskom prvenstvu za juniore u Beogradu Lana Pudar je potvrdila totalnu dominaciju i svjetsku klasu u plivačkom sportu.

"Radi naporno u tišini, neka uspjeh napravi buku", napisala je Lana Pudar u objavi na Facebooku, uz niz fotografija sa Evropskog prvenstva u Beogradu.



(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo