14.08.2023 / 23:24 Fudbal - Varane presudio Wolvesima

United pobjedom započeo novu sezonu Premier lige

United pobjedom započeo novu sezonu Premier lige
Foto: Reuters

Manchester United je pobjedom započeo novu sezonu Premier lige Engleske, a na Old Traffordu je savladal Wolverhampton s 1:0.

Pobjedu je Đavolima večeras donio iskusni stoper Raphael Varane, koji je bio strijelac jedinog gola na meču.

Igrala se 76. minuta kad je Bruno Fernandes divno proigrao Aarona Wan-Bissaku i napravio teži dio posla. Potom je bek Uniteda prebacio loptu za Varanea, koji lagano matira golmana gostiju za 1:0.

Vukovi su imali nekoliko opasnih napada u sudijskoj nadoknadi, ali nisu mogli do boda.

Viđena je i diskutabilna situacija kad je Onana srušio jednog igrača gostiju u kaznenom prostoru, ali suci nisu dosudili penal.

U narednom kolu United gostuje Tottenhamu, dok Wolvesi dočekuju Brighton.

(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo