23.09.2023 / 22:18 Fudbal - Uslijed nevremena

Kratko nestalo struje na stadionu Rođeni, utakmica nastavljena

Posljednji susret današnjeg programa 8. kola Premijer lige Bosne i Hercegovine igraju Velež i Sloga Merdian u Mostaru.

Trenutni rezultat je 2:2, ali je u jednom trenutku bilo upitno hoće li se utakmica nastaviti. Naime, na stadionu Rođeni nestalo je struje pa su teren i tribine ostale u mraku.

Do nestanka struje došlo je u 68. minuti. Ipak, 10-ak minuta kasnije reflektori su se opet upaliti.

Velež je u dosadašnjem toku utakmice dva puta vodio golovima Haskića, no oba puta fudbaleri Sloge uspjeli su izjednačiti.

Nakon odigranih prvih 45 minuta sa dva gola Nermina Haskića iz 16' i 41', te Tonija Jovića iz 36' minuta susreta, Rođeni su imali prednost od 2:1. U 54. minuti Sloga dolazi do izjednačenja, strijelac je bio Vidić.

Podsjetimo, i uoči utakmice nestajalo je struje, ali je kvar bio riješen. Inače, u Mostaru je veliko nevrijeme.