
Trener Zrinjskog Željko Petrović govorio je na press konferenciji poslije utakmice protiv Tuzla Cityja i čestitao Borcu na tituli prvaka.
Zrinjski je danas rezultatom 4:0 slavio protiv Tuzla Cityja, no kako je Borac pobijedio protiv Igmana priča o tituli je završena.
Nakon utakmice u Mostaru na press konferenciji je govorio trener Plemića, koji je čestitao Borcu na tituli.
"Odradili smo kako smo i očekivali. Vrijeme je bilo veoma teško za igru. Dali smo im nekoliko šansi bespotrebno. Što se tiče rezultata imali smo šansi da damo još koji gol. Otkad sam ja ovdje počeli smo od -7 i to treba pohvaliti, svaki kiks je bio koban za nas.
Ne znam od koliko utakmice, jednu smo izgubili, dvije neriješeno i ostale dobili. Ponosan sam na igrače, na sve ljude u klubu, a pogotovo na štab, na medicinski štab, svaki dan rade ovdje.
Danas smo igrali bez tri fantastična igrača. Šta reći? Samo komplimenti za ove momke od prvog dana. Ja sam stvarno ponosan na njih.
Bio sam fokusiran na našu utakmicu. Važno je da smo mi odradili onako kako smo zamislili. Sve ostalo nema razloga gledati. Čestitke Borcu na zasluženom prvom mjestu i to je to", ironično je prokomentarisao Petrović.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja