21.11.2024 / 11:16 Crna hronika - MUP KS

Sarajevo: Vozaču (33) oduzeto vozilo, imao skoro 25.000 KM neplaćenih kazni

Sarajevo: Vozaču (33) oduzeto vozilo, imao skoro 25.000 KM neplaćenih kazni
Foto: Arhiv
Dana 19.11.2024. godine u 23,20 sati u ulici Soukbunar, općina Centar, policijski službenici PU Centar su kontrolisali putničko motorno vozilo „Mercedes“, kojim je upravljao S.T., rođen 1991. godine u Sarajevu, gdje je i nastanjen.

Izvršenim provjerama utvrđeno je da je 33-godišnjak višestruki povratnik u činjenju prekršaja iz oblasti saobraćaja, da upravlja vozilom prije sticanja prava na upravljanje.

U registru novčanih kazni i prekršajnih evidencija ima dug po osnovu neplaćenih kazni u iznosu od 24.740,00 KM.

Od prekršitelja je privremeno oduzeto predmetno vozilo, a Općinskom sudu u Sarajevu će biti podnesen Zahtjev za pokretanje prekršajnog postupka za počinjeni prekršaj iz člana 234a. ZOOBS-a na putevima u Bosni i Hercegovini.


(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo