17.01.2025 / 10:53 Regija - Srbija

Drama u Novom Sadu: Blokirana gradska uprava, stigla i policija

Drama u Novom Sadu: Blokirana gradska uprava, stigla i policija
Screenshot / X

Novosadska opozicija upala je u Skupštinu grada Novog Sada i Gradsku kuću.

Kako je objavio pokrajinski poslanik Radivoje Jovović, opozicija je na ovaj način proglasila generalni štrajk.

Blokiraće rad ovih institucija do ispunjenja studentskih zahtjeva.

„Ako pozivamo na generalni štrajk, moramo i mi politički da štrajkujemo“, poručili su oni.

Gradska kuća je sjedište gradonačelnika i gradske vlade.

 

(Vijesti.ba)

 

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo