08.05.2025 / 16:34 Muzika i Film - Kruže glasine

Džejla Ramović u vezi sa bivšim predstavnikom Slovenije na Eurosongu?

Džejla Ramović u vezi sa bivšim predstavnikom Slovenije na Eurosongu?

Na društvenim mrežama pojavile su se špekulacije da su Džejla Ramović i bosanski muzičar poreklom iz Slovenije, Bojan Cvjetićanin u emotivnoj ljubavnoj vezi.

Priče su krenule da kruže, jer su nekoliko puta viđeni zajedno, između ostalog i na koncertu Billie Eilish u Kopenhagenu, koji se održao 29. aprila ove godine.

Osim toga, Bojan je navodno došao i da isprati jedan od Džejlinih nastupa, a pojavljuje se i u spotu njene nove pjesme.

Bojan Cvjetićanin je slovenački pjevač i glumac, najpoznatiji kao frontmen rok benda Jocker Out. Rođen je u Ljubljani, a poreklom je iz Bosne i Hercegovine, piše Alo.

2023. godine predstavljao je Sloveniju sa svojim bendom na Pjesmi Evrovizije u Liverpulu sa numerom „Carpe Diem“, gdje su zauzeli 21. mjesto.

(Vijesti.ba)

Izdvajamo