26.06.2025 / 09:54 SHOW - Katy Perry i Orlando Bloom

Holivudski par raskinuo poslije deset godina: Sad je i zvanično kraj

Holivudski par raskinuo poslije deset godina: Sad je i zvanično kraj
Foto: Arhiv
Pjevačica Katy Perry i glumac Orlando Bloom su raskinuli poslije deset godina.

"Katy i Orlando nisu više zajedno, ali su ostali u prijateljskim odnosima", rekao je dobro upućeni izvor za Us Weekly. 

"To trenutno nije sporno. Katy je, naravno, uznemirena, ali joj je laknulo što ne mora da prolazi kroz još jedan razvod, jer je to bilo najgore razdoblje u njenom životu", dodao je izvor.

Prema izvoru, raskid 40-godišnje Katy i Orlanda dugo se čekao jer su stvari među njima "napete već mjesecima". Par, koji ima četverogodišnju kćerku Daisy Dove, navodno je razdvojen otkako je Katy počela svoju turneju "Lifetimes" ranije ove godine. 

 
 
 
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Orlando Bloom (@orlandobloom)



Katy je za sada zauzeta turnejom i uznemirena. Otkako je počela s turnejom, Orlando i ona žive odvojeno. 

Za vezu Katy i Orlanda saznalo se u januaru 2016. godine nakon što su viđeni zajedno na više zabava poslije dodjele Zlatnih globusa. Par se nakratko rastao u martu 2017., ali su ponovo bili zajedno od februara 2018. godine.

Perry i Bloom su se vjerili na Dan zaljubljenih u februaru 2019., a godinu dana kasnije, u martu 2020. objavila je da je trudna i da čeka njihovo prvo dijete. Daisy Dove je stigla u augustu te godine. 

 
 
 
Pogledajte ovu objavu na Instagramu.

Objavu dijeli Orlando Bloom (@orlandobloom)



Vijest o raskidu Perry i Blooma dolazi nakon izvještaja o krizi u njihovoj vezi.

"Sve više vremena provode odvojeno", rekao je izvor ekskluzivno za Us Weekly početkom ovog juna. "Udaljili su se i više ne žive istim životima", precizirao je.

Prema drugom izvoru, uži krug bivšeg para bio je dobro svjestan teškog razdoblja u vezi. "Prešutili su da imaju problema i to već neko vrijeme. Svi oko njih to znaju", dodao je drugi izvor.

Uprkos tome što su bili vjereni šest godina, drugi izvor otkrio je da Perry i Bloom "nikada nisu odredili datum vjenčanja, niti su ga planirali".

Tokom godina veze u centru pažnje, par je bio otvoren o svojim usponima i padovima, a Perry je u aprilu 2023. putem Instagrama podijelila da "kontinuirano ulažu trud" kako bi održali svoju vezu. 


(Vijesti.ba)

Izdvajamo