Nije strano da na estradi pojedini nisu u najboljim odnosima.
Pjevačica Jana Todorović svojevremeno je ispričala s kojim kolegama se više ni ne pozdravlja, a razlozi su do tog trenutka bili nepoznati.
Kako je istakla, ne razgovara s kolegicom Stojankom Stojom Novaković i Jašarom Ahmedovskim, a objasnila je i zašto.
"Ne razgovaram sa Stojom i jedna drugoj se odavno ne javljamo na veseljima, ne znam ni sama zbog čega. Jednostavno, prestala se javljati, nekad samo mahne iz daleka, i onda sam rekla: 'Ili se pozdravljamo ili se ne pozdravljamo'. U posljednje vrijeme, ne javljam se Jašaru, a ni on meni. Ne znam zbog čega", rekla je Jana u emisiji, pa dodala da se ne sjeća nikakvog sukoba:
"Ne postoji ništa, ali eto. Samo okrene glavu, naravno okrenem i ja i to je to. Uvijek sam iskrena i otvorena, kažem kako jeste, ali ne znam zbog čega je tako", zaključila je pjevačica.
(Vijesti.ba)