21.09.2025 / 18:42 Crna hronika - Saznajemo

Ubistvo u Gračanici: Supruga ubila muža?

Ubistvo u Gračanici: Supruga ubila muža?
Ilustracija/ Gračanica
U gračaničkom naselju Orahovica, danas poslijepodne se dogodila tragedija.

Kako Vijesti.ba nazvanično saznaju, žena je ubila muža nakon porodične svađe.

Ubistvo je počinjeni hladnim oružjem, u pitanju je nož. Po našim informacijama policija je na terenu kao i tužilac koji rade uviđaj.

- Dana 21.9. 2025.godine oko 14,20 sati SHMP Doma zdravlja Gračanica prijavljeno je da je jedna muška osoba povrijeđena u porodičnoj kući na širem području grada Gračanica, o čemu je obavještena PS Gračanica. Na mjesto događaja upućeni su policijski službenici PS Gračanica, kao i SHMP Doma zdravlja Gračanica, gdje je od strane dežurnog ljekara SHMP Doma zdravlja Gračanica konstatovana, smrt muške osobe (1959) iz Gračanice.

Na mjesto događaja upućeni su i istražitelji OKP PU Gračanica i uviđajna ekipa Sektora kriminalističke policije Uprave policije MUP TK-a koja će provesti uviđaj a istim će rukovoditi dežurni tužilac Kantonalnog tužilaštva Tuzlanskog kantona.
-
- Po nalogu dežurnog tužioca, ženska osoba (1962) iz Gračanice koja se dovodi u vezu sa navedenim događajem zadržana je do odluke postupajućeg tužioca. U toku je istraga i utvrđivanje činjeničnog stanja u cilju rasvjetljavanja i kvalifikacije događaja.

(Vijesti.ba)

Izdvajamo