"Ode naš Halid. Ko će sad tu prazninu popuniti svojom posebnošću, iskrenošću i dobrim duhom ljudskosti koju si živio svakim dahom... Bosanski kralju kojeg svi svojatamo i nazivamo našim! Tvoj spomenik je duboko ugraviran u naša srca, kroz sve ono što s tobom i tvojim pjesmama smo doživjeli. Svaka tvoja nota ljudskosti će odzvanjati jedinstvenim glasom u ovim uplakanim srcima zauvijek! Dok dišem, ja ću te spominjati cijelim svojim bićem i moliti Gospodara da te nagradi svakim dobrom što si i zaslužio. Porodici Bešlić, mojoj familiji, neka Bog podari zdrav razum u ovim teškim trenutcima. Volim vas", napisao je on.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja
NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba.
Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.
Chat čitatelja