07.10.2025 / 21:09 Muzika i Film - Emotivna poruka

Lepa Brena se oglasila povodom smrti Halida Bešlića

Lepa Brena se oglasila povodom smrti Halida Bešlića
Lepa Brena oprostila se od kolege Halida Bešlića emotivnom porukom, a na Instagram je okačila nekoliko fotografija na kojima je sa pjevačem iz vremena kada su zajedno nastupali.

Naime, Brena je napisala i stih, a porodici je izjavila iskreno saučešće. 



 - Sa velikom tugom opraštamo se od Halida Bešlića. Umjetnika čije su pjesme bile dio naših života. Njegov glas i njegova ljudskost ostaće zauvijek u sjećanju. U ime moje porodice izdražavam saučešnje njegovoj porodici i najbližima - stajalo je u objavi Lepe Brene. 



Komemoracija i dženaza legendarnom Halidu Bešliću, koji je preminuo u 72. godini, bit će održana u ponedjeljak, 13. oktobra u Sarajevu.

U Narodnom pozorištu Sarajevo će s početkom u 11 sati biti održana komemoracija. Dženaza će biti klanjana u 13 sati u Gazi Husrev-begovoj džamiji, a u 15 sati će biti ukopan na gradskom groblju Bare.


(Vijesti.ba)

Izdvajamo