29.01.2026 / 16:28 Rukomet - Očajni rezultati

Hrvatski rukometaši u polufinalu, a spavaju na podu autobusa

Hrvatski rukometaši u polufinalu, a spavaju na podu autobusa
Foto: Ivan Forjan/Nova TV (Instagram)
Hrvatska je pobjedom protiv Mađarske (27:25) u švedskom Malmöu izborila polufinale rukometnog EP-a u kojem u petak od 17:45 u danskom Herningu igra protiv Njemačke.

Tokom Europskog prvenstva u Norveškoj, Švedskoj i Danskoj jedna od gorućih tema je loša organizacija.

Potvrdu i primjer toga objavio je Ivan Forjan, novinar Nove TV. Na Instagramu je objavio fotografiju hrvatskih rukometaša koji spavaju na podu autobusa.

"Ovo je slika i prilika organizacije Eura. Naši reprezentativci umjesto u Herning, smješteni su u 40 km udaljeni Silkeborg. Svi ostali polufinalisti smješteni su u Herningu. Momci su igrali DVA dana ZAREDOM, i jutros se 5 sati vozili busom. Iscrpljeni spavali na podu. Sramota. Dagur Sigurdsson na današnjoj pressici podići će glas", napisao je Forjan.

Podsjetimo, Ivan Martinović, kapetan Hrvatske, za dansku TV2 žalio se na organizaciju prvenstva i pretrpan raspored.

Hrvatska je u utorak igrala protiv Slovenije, u srijedu protiv Mađarske. Nakon tih utakmica u Švedskoj, nakon niti dana odmora danas putuje u Dansku i to četiri i pol sata, a u petak igra polufinale.

(Vijesti.ba)

Izdvajamo