04.02.2026 / 13:47 Crna hronika - Priveden jučer

Uhapšen Dobojlija koji je godinu i po bio u bjekstvu

Uhapšen Dobojlija koji je godinu i po bio u bjekstvu
Pripadnici Okružnog centra Sudske policije Doboj su 3. februara 2026. godine u Doboju uhapsili S.T. iz ovog grada, osuđenog za tešku krađu, a koji je bio u bjekstvu 18 mjeseci.

"Navedeno lice je lišeno slobode po naredbi Osnovnog suda u Doboju, izdatoj u julu 2024. godine, a koji je osuđen za krivično djelo teška krađa", navela je Brankica Spasenić, portparolka Sudske policije Republike Srpske.

Kako je potvrdila, ovo lice je nakon hapšenja predato službenicima KPZ Doboj na dalje postupanje.

(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo