15.04.2026 / 12:18 Fudbal - Prilika za mlade

Juventusov kamp ponovo u Sarajevu

Juventusov kamp ponovo u Sarajevu
Foto: PR

Jedan od najvećih fudbalskih brendova svijeta dolazi pravo pred vas – Juventus FC TRAINING CAMP ponovo stiže u Bosnu i Hercegovinu, u Sarajevo!

Od 24. do 28. augusta, mladi talenti imaju priliku trenirati po metodologiji slavnog Juventusa uz dva profesionalna treninga dnevno! Treninge će voditi stručno osoblje Stare dame iz Torina.

Treninzi će se održavati od ponedjeljka do petka dva puta dnevno u jutarnjim i poslijepodnevnim terminima. Subota je planirana za svečanu ceremoniju zatvaranja kampa kao i podjelu nagrada i certifikata o učešću.

Uskoro će biti potvrđena i tačna lokacija održavanja kampa kao i detaljnije informacije o samom programu.

Prijaviti se mogu dječaci i djevojčice godišta 2012 do 2019 – ali požurite, broj mjesta je strogo ograničen!

Posebna prilika za generacije 2014, 2015 i 2016!

Selektovana djeca iz ovih generacija predstavljat će Bosnu i Hercegovinu na Juventus World Cupu 2027!

Juventus World Cup je internacionalno takmičenje predstavnika iz cijelog svijeta koje se održava u mjesecu junu Torinu. 2027. godine Bosna i Hercegovina će imati svoje predstavnike na ovom prestižnom takmičenju.

Svi učesnici kampa će dobiti originalnu Juventus adidas opremu...

Prijave se vrše putem stranice: www.festino.hr

Prijave su već u toku i mjesta se lagano popunjavaju. Prijave za kamp će biti otvorene do 31.5. ili do popunjenja ograničenog broja učesnika.

(Vijesti.ba)

Izdvajamo