02.06.2026 / 09:35 Muzika i Film - Stari poznanici

Dirljiv susret prijatelja: Hanka uz Asima u ne tako laganim trenutcima

Dirljiv susret prijatelja: Hanka uz Asima u ne tako laganim trenutcima
Foto: Facebook

Poznati bosanskohercegovački pjevač Asim Brkan posljednjih dana nalazi se na bolničkom liječenju zbog srčanih tegoba, a ljekari prate njegovo stanje i provode dodatne pretrage kako bi utvrdili sve detalje vezane za njegovo zdravlje.

Vijest o njegovoj hospitalizaciji izazvala je zabrinutost među članovima porodice, prijateljima i brojnim poštovaocima njegove muzike.

Zbog zdravstvenih problema bio je primoran otkazati ranije dogovorene obaveze i nastupe, dok je ostao pod nadzorom medicinskog osoblja.

Kako bi se obratio javnosti i umirio fanove, Brkan se oglasio putem društvenih mreža.

"Nakon višednevne borbe, zdravstveno stanje je trenutno stabilno. Hvala svima na brižnosti", poručio je na svom Facebook profilu.

U periodu oporavka podršku mu pružaju kolege i prijatelji, a među onima koji su ga posjetili u bolnici bila je i Hanka Paldum. Poznata pjevačica došla je kako bi mu poželjela brz oporavak i što skoriji povratak svakodnevnim obavezama i muzičkoj sceni.

"Draga Hanka, hvala vam svima na podršci", napisao je Brkan nakon posjete.

(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba.

Izdvajamo