
U ovaj američki grad je otputovala s porodicom, a Edin je nakon utakmice sa njima pozirao na tribinama.
"Jedi. Spavaj. Navijaj. Ponovi", navela je Amra u opisu fotografija objavljenih na Instagramu.
View this post on Instagram
"Tu sreću i ponos koje su nam pružili niko ne može oduzeti... Kako god bilo dalje. Sretno", "Ljubav iz Seattlea", "Živ i zdrav bio nam", "Pozdrav za porodicu Džeko i sretno Edinu i ostalima u nastavku Svjetskog prvenstva", samo su neki od komentara ispod objave.
Podsjetimo, naredni protivnik reprezentacije Bosne i Hercegovine bit će domaća selekcija Sjedinjenih Američkih Država.
Ta se utakmica igra 2. jula sa početkom od 02:00 sata po našem vremenu na stadionu u Santa Clari.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja