27.06.2026 / 23:10 Crna hronika - PU Banjaluka

Banjaluka: Žena skočila sa mosta, spasili je građani

Banjaluka: Žena skočila sa mosta, spasili je građani
Foto: Arhiv
Ženska osoba skočila je danas sa Gradskog mosta u Banjaluci i spasena je zahvaljujući građanima koji su se nalazili u blizini, rečeno je u Policijskoj upravi Banjaluka.

Iz policije su naveli da im je oko 12.00 sati prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.

- Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći - naveli su iz banjalučke policije.


(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba.

Izdvajamo