27.06.2026 / 23:10 Crna hronika - PU Banjaluka
Banjaluka: Žena skočila sa mosta, spasili je građani
Foto: Arhiv
Ženska osoba skočila je danas sa Gradskog mosta u Banjaluci i spasena je zahvaljujući građanima koji su se nalazili u blizini, rečeno je u Policijskoj upravi Banjaluka.
Iz policije su naveli da im je oko 12.00 sati prijavljeno da je žena skočila sa mosta, te da su policijski službenici izašli na teren.
- Prvu pomoć su joj pružili građani, a potom je preuzela Služba hitne medicinske pomoći - naveli su iz banjalučke policije.
(Vijesti.ba)
Chat čitatelja