12.01.2020 / 18:37 Regija - Hrvatska

Split: Otac jednog od trojice ubijenih mladića demolirao kafić

Split: Otac jednog od trojice ubijenih mladića demolirao kafić
Foto: Milan Sabic/PIXSELL
Protiv oca jednog od trojice jučer ubijenih mladića u Splitu te 39-godišnjaka s kojim je sinoć demolirao jedan kafić, zbog narušavanja javnog reda i mira podnesen je optužni prijedlog, saznaje se u nedjelju iz splitske policije.

Njih su dvojica u vidno alkoholiziranom stanju sinoć u 23.50 sati došli u jedan splitski kafić te su izbacili goste, a stolove, stolice i drugi inventar porazbijali.

Policija je po dolasku u kafić pokušala uhapsiti obojicu muškaraca, no kako su oni pružali otpor primijenili su sredstva prisile te izgrednike vezali lisicama.

Oba muškarca noć su provela u Drugoj policijskoj stanici na triježnjenju te su jutros ispitana.

Jučer u 15.35 sati Splićanin Filip Zavadlav iz automatske je puške na Šperunu i u Radmilovićevoj ulici ubio Juricu Torlaka, Marina Bobana i Marina Paića.


(Vijesti.ba / Hina)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo