25.06.2021 / 23:15 Regija - Nevrijeme

Hrvatska: Lopatama čistili led ispred kuća

Hrvatska: Lopatama čistili led ispred kuća
Foto: Screenshot

Nevrijeme koje se za petak poslijepodne najavljivalo za dijelove Hrvatske, stiglo je prvo na istok.

Požega i okolina u petak poslijepodne pogođene su nevjerovatnim količinama grada.

Borislav Miličević, načelnik Štaba civilne zaštite Požege komentarisao je da je nevrijeme trajalo oko 15 minuta.

''Nevjerojatne količine i veličine, neki su ostali bez krova", rekao je Miličević.

U centru Vidovaca sve je pokriveno ledom, piše "Dnevnik.hr".

Na snimku se vide stanovnici koji lopatama sa puta razgrću led i čak dva sata nakon nevremena.



(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo