25.02.2022 / 12:29 Regija - Crna Gora

Đukanović započinje konsultacije o mandataru

Đukanović započinje konsultacije o mandataru
Foto: Agencije
Predsjednik Crne Gore Milo Đukanović započet će danas u Podgorici konzultacije o mandataru za sastav nove vlade u toj zemlji.

Tako su danas na razgovor pozvani predstavnici Demokratskog fronta i koalicije "Mir je naša nacija" (Demokrate - Demos).

Kako prenosi Radiotelevizija Crne Gore, Demokrate neće nazočiti konzultacijama, jer su, između ostalog na taj sastanak pozvani telefonom i nisu dobili poziv u pisanoj formi.

Također, Đukanović bi razgovore trebao nastavi s predstavnicima manjinskih stranaka, a nakon konzultacija trebao bi mandat za sastav vlade dati onom tko osigura podršku 41 zastupnika u Skupštini.


(Vijesti.ba / Fena)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo