Student Miloš Pavlović napadnut je sinoć u Beogradu, pišu Novosti na koje se poziva RTS.
Za sada nije poznato ko su napadači. On je odvezen na Urgentni centar gdje mu je ukazana pomoć.
Pavlović je rekao da su i njegovi drugovi dobili udarce.
Ministar zdravlja Zlatibor Lončar izjavio je da je osim Miloša primljen i njegov drug, prenosi RTS.
Kaže da je Miloš zadobio povrede glave, grudnog koša i ruke, dok je njegov drug ima povrede na leđima i abdomenu.
#Repost @beograd_info
— Željko Kisa (@ZeljkoKisa) June 5, 2025
"Saznajem da je Milos Pavlovic Caci veceras dosao u svoju sobu u Studentskom gradu i kad su studenti to saznali poceli su da se okupljaju ispred. On je pobegao u kafic iz kog ne sme da izadje. Tu je i policija, a upravo stigla u 3 policijska dzipa.… pic.twitter.com/1Wi4prpnq5
„Bio sam izložen brutalnom fizičkom napadu. Moji drugari i ja, a samo zato što smo mirno sjedili u jednom kafiću na Novom Beogradu, kod Studenjaka. Dobio sam limenke i udarce u lice, po stomaku, leđima. I Vladimir Balać i Luka Lalošević, svuda smo dobili udarce. Oborili su nas na pod, digao sam se nekako uspio da odem. Nadam se da će otkriti nadležni krivce i da će biti kažnjeni“, rekao je Miloš Pavlović.
Na društvenim mrežama se pojavio i snimak "napada" na kojem se može vidjeti momenat kada su prema njemu krenule limenke vode i piva.
(Vijesti.ba)