14.11.2025 / 15:27 Regija - Dvije žene u bolnici

Autom uletio u grupu uličnih prodavača u Beogradu

Autom uletio u grupu uličnih prodavača u Beogradu
Foto: RTS
Teška saobraćajna nesreća dogodila se oko 12:30 na beogradskoj Banjici kada je automobil uletio u grupu ljudi, potvrđeno je RTS-u iz MUP-a.

Kako javlja RTS, dvije žene, jedna stara 81, a druga 55 godina, prebačene su u Urgentni centar.

Treća osoba stara 24 godine je zbrinuta na licu mjesta.

Prema snimcima na društvenim mrežama, automobil je naletio na ulične prodavce. Vozač je upravljao putničkim vozilom marke "golf".

(Vijesti.ba)

Chat čitatelja

NAPOMENA - Portal Vijesti.ba zadržava pravo da obriše neprimjeren sadržaj bez najave i objašnjenja. Mišljenja iznešena u chatu nisu stavovi redakcije portala Vijesti.ba. Ova vijest je sada dostupna samo za čitanje.

Izdvajamo