SHOW
Kad Halid zapjeva na SFF-u: Purivatra ispratio pjesmu sa osmijehom
Sinoćnjim crvenim tepihom među prvima je prošetala legenda bh. narodne muzike Halid Bešlić.
Sinoćnjim crvenim tepihom među prvima je prošetala legenda bh. narodne muzike Halid Bešlić.
Koncertom Zabranjenog pušenja, koji je zakazan za sutra u 21 sati na Trgu Četvrte viteške motorizovane brigade, nastavlja se niz velikih sportskih i kulturno-zabavnih manifestacija u samom centru Ilidže.
Ruske snage spriječile su ukrajinski diverzantski i izviđački tim da probije granicu u zapadnoj regiji Brjansk, oko 240 kilometara od mjesta ukrajinskog prodora u susjednu regiju Kursk, saopćio je ruski zvaničnik.
Osamnaest filmskih ostvarenja bit će prikazano u službenom programu ovogodišnjeg izdanja Underwater Film Festivala u Neumu, koji će se održati 23. i 24. augusta u hotelu Zenit.
U Gradskom parku Bihać, u okviru drugog po redu dječijeg festivala „U hladu kreativa“, započele su desetodnevne radionice za djecu koje organizira Turistička zajednica Grada Bihaća.
Pripadnici srbijanskog Ministarstva unutarnjih poslova (MUP) intenzivno tragaju za migrantima nakon što se u četvrtak ujutro na Drini prevrnuo čamac u kojem je 25 migranata pokušalo preći rijeku na granici s Bosnom i Hercegovinom.
Bh. manekenka Džejla Glavović privukla je pažnju svojim izgledom na crvenom tepihu Sarajevo Film Festivala.