BiH
Let’s Do It tim i ove godine organizirao velike akcije pošumljavanja
Let’s Do It tim i ove godine organizirao je velike akcije pošumljavanja i sadnje drveća širom Bosne i Hercegovine.
Let’s Do It tim i ove godine organizirao je velike akcije pošumljavanja i sadnje drveća širom Bosne i Hercegovine.
U saobraćajnoj nesreći koja se dogodila jutros na magistralnom putu Zvornik - Bijeljina u mjestu Roćević, poginuo je S.J. iz Zvornika.
Policijski službenici Policije Brčko distrikta BiH su identifikovali lice koje je sakupljalo dobrovoljne priloge. Kako se navodi u saopćenju Policije, utvrđeno je da se radi o licu inicijala M.P. rođenom 1971.godine iz Bijeljine, višestrukom povratniku u izvršenju krivičnih djela koja je na sličan način vršio i na području Bijeljine, Zvornika, Sapne i Teočaka.
Učenik (12) Osnovne škole "Knez Ivo od Semberije" u Bijeljini pogodio je kamenom u glavu nastavnicu u hodniku ispred zbornice.
Ministrica za odgoj i obrazovanje Kantona Sarajevo Naida Hota-Muminović boravi u četverodnevnoj studijskoj posjeti Austriji, gdje aktivno učestvuje na drugom sastanku partnera projekta „SchoolFood4Change“ (SF4C) u Beču.
Legendarni švedski fudbaler Zlatan Ibrahimović i najpoznatiji navijač Manchester Cityja Faz Husein oduševili su fanove širom svijeta objavom na društvenim mrežama.
Jamie Oliver uskoro otvara novi restoran, a kao idealnu destinaciju odabrao je nama susjednu Srbiju.
Udruženje Pomozi.ba pokrenulo je apel za malenu Sarah Hurem iz Viteza kojoj je neophodna operacija u Kairu. Za nju je u funkciju stavljen humanitarni broj 17048 pozivom se doniraju 2 KM, a broj je jedinstven za sve bh. telekom operatere.
EuroVelo je evropska mreža biciklističkih ruta, nastala na inicijativu Evropske federacije biciklista u saradnji sa nacionalnim i regionalnim partnerima i sastoji se od više od 90.000 kilometara biciklističkih ruta. Na ovoj ruti, uskoro će se naći i Bosna i Hercegovina.
Dva lica povrijeđena su danas u saobraćajnoj nesreći na magistrlnom putu Zvornik-Bijeljina, u mjestu Divič, rečeno je Srni u Policijskoj Upravi Zvornik.
Diplomatski zimski bazar bit će održan 02.12.2023. godine, u dvorani ”Mirza Delibašić”, Skenderija. Bazar će i ove godine pružiti priliku građanima Bosne i Hercegovine i međunarodnoj zajednici da uživaju...
U Bosni i Hercegovini jutros je umjereno do pretežno oblačno vrijeme.