Ženska odbojkaška reprezentacija Bosne i Hercegovine danas je doputovala u Italiju, gdje će igrati utakmice grupne faze Europskog prvenstva.
Vogošća je pobjednik 10. memorijalnog rukometnog turnira "Zaim Kobilica", koji Rukometni klub Čelik tradicionalno organizira u spomen na svog rano preminulog igrača i bivšeg reprezentativca Bosne i Hercegovine i Italije.
Ministarstvo vanjskih poslova Bosne i Hercegovine će u punom kapacitetu zaštiti institucije naše zemlje na međunarodnoj sceni i na ispravan način informisati o procesima koji se dešavaju.