KORONAVIRUS
Osnivači BioNTecha: Korona će se staviti pod kontrolu
Ozlem Turedži i Ugur Šahin nisu razočarani činjenicom da nisu dobili Nobelovu nagradu za medicinu. "Mi svakodnevno dobijamo pregršt Nobelovih nagrada", kazali su osnivači Bajonteka (BioNTech) u intervjuu za DW.














