BiH
Predstavnici EUFOR-a zabrinuti zbog klizišta na Curinim njivama
Predstavnici EUFOR-a jučer su boravili u Mjesnoj zajednici Širokača u Sarajevu.
Predstavnici EUFOR-a jučer su boravili u Mjesnoj zajednici Širokača u Sarajevu.
FVK Valter Sarajevo organizuje 16. klupsku izložbu fotografija u okviru plana za 2024. godinu. Ove godine, učesnicima su bile zadane dvije teme koje su inspirisale različite pristupe i interpretacije: „Prozor“ i „Slobodna“.
Za sve ljubitelje komedije Narodno pozorište Sarajevo pripremilo je dramsku predstavu „O medvjedima i ljudima“ autora i reditelja Saše Anočića, a koja će biti izvedena u ponedjeljak, 3. februara sa početkom u 19:30 sati.
Ne borimo se za fotelje, već za RS i predložiću predsjedniku RS i lideru SNSD-a Miloradu Dodiku da predloži Nebojšu Vukanovića za ministra sigurnosti u Vijeću ministara, rekao je delegat u Klubu Srba u Domu naroda PS BiH Radovan Kovačević.
Njemački medij Bild piše da bi napadač Herthe Smail Prevljak, mogao napustiti klub i karijeru nastaviti u FK Sarajevo.
Direktor Kantonalne uprave civilne zaštite Kantona Sarajevo Dženan Brkanić i komandant Profesionalne vatrogasne brigade KS Kemal Cacan primili su danas predstavnike Samostalnog sindikata državnih službenika i namještenika KS.