Mario Nenadić: Sutra izlazim iz bolnice
BiH

Mario Nenadić: Sutra izlazim iz bolnice

Premijer Kantona Sarajevo Mario Nenadić rekao je danas da se nakon pregleda u KCUS-u gdje je hospitaliziran tri dana osjeća dobro te da su mu nalazi uredni i stabilni. Već sutra će napustiti ovu medicinsku ustanovu te će biti upućen na kućno liječenje. 

Naša stranka traži smjenu Aide Pilav
KORONAVIRUS

Naša stranka traži smjenu Aide Pilav

Predsjednica Kriznog štaba Ministarstva zdravstva Kantona Sarajevo Aida Pilav uzela je godišnji odmor u jeku vrhunca pandemije koronavirusa u glavnom gradu Bosne i Hercegovine, na što je reagirao Klub Naše stranke u Skupštini KS.

Kalem potpisao Ugovor za sanaciju tramvajske pruge
BiH

Kalem potpisao Ugovor za sanaciju tramvajske pruge

Ministar saobraćaja Kantona Sarajevo Adi Kalem potpisao je danas Ugovor za sanaciju tramvajske pruge na dionici "S" krivina – tramvajsko stajalište "Marijin Dvor" sa predstavnikom izvođača radova Konzorcija "OK BAU" d.o.o. Gradačac i "Željo" d.o.o. Konjic Jasminom Beširevićem.