Svijet
Flightradar24: Kako je Prigožinov avion letio u zadnjih pola sata
Avion Embraer Legacy 600, povezan s čelnikom Wagner grupe Jevgenijem Prigožinom, srušio se jučer u blizini ruskog Tvera nakon što je poletio iz Moskve.
Avion Embraer Legacy 600, povezan s čelnikom Wagner grupe Jevgenijem Prigožinom, srušio se jučer u blizini ruskog Tvera nakon što je poletio iz Moskve.
Po čijem nalogu i pod čijom kontrolom se razoružavaju Bošnjaci i izvlači oružje iz kasarne „Adil Bešić“ u Bihaću.
Pod motom "Osvajanje slobode" sutra, 25. augusta u Mostaru počinje 48. mostarski teatarski festival- Festival autorske poetike, koji će trajati do 31. augusta.
U sjedištu Vlade Federacije BiH u Sarajevu danas će s početkom u 10 sati biti održana 11. sjednica Federalne vlade.
Drugi avion Jevgenija Prigožina sletio je u Moskvu. Prema Flightradaru, Embraer ERJ-135BJ "Legaci 650" sa brojem RA-02748 sletio je u Ostafjevo.
Šef Wagner grupe Yevgeny Prigožin bio je na listi putnika aviona koji se srušio u Rusiji, pri čemu su poginuli svih 10 putnika u letjelici.
Nakon jučerašnje masovne tuče u novopazarskom naselju Lug, u kojoj je teško ranjen muškarac kada je uboden u rame i vrat, policija je privela nekoliko osoba.
Fudbalski klub Željezničar zanimljivim videom predstavio je garnituru Macron dresova za sezonu 2023/2024.
Aktivnost i kampanja "Život je u pitanju", koje su prošle godine pomjerile granice i srušile sve rekorde preventivnih pregleda najčešćih oblika kancera u Kantonu Sarajevo, nastavlja se i ove godine.
Bh. trener Sergej Jakirović danas se zvanično oglasio nakon napuštanja Rijeke i preuzimanja zagrebačkog Dinama.
Vlasnik i predsjednik Rijeke Damir Mišković teško je podnio vijest da je Sergej Jakirović postao novi trener Dinama.
Jedna od najpopularnijih pop pjevačica u regiji, Goca Tržan, nakon punih 6 godina ponovno će zapjevati u Mostaru 19.10., u Hrvatskom domu Herceg Stjepan Kosača, s početkom u 20 sati.