Svijet
Snažna eksplozija u hotelu u Havani
Snažna eksplozija odjeknula je danas u hotelu Saratoga u centru Havane.
Snažna eksplozija odjeknula je danas u hotelu Saratoga u centru Havane.
Iako je zbog visokog stadija trudnoće Rijana preskočila crveni tepih na Met Gali, pjevačica je umuzeju ostavila još dugotrajniji dojam i to kao kip.
Trinaestostruka dobitnica Gremija Lejdi Gaga (Lady Gaga) objelodanila je kako će se njen glas moći čuti u "Top Gun: Maverick", nastavku kultnog filma iz 1986. koji će premijerno biti prikazan na filmskom festivalu u Kanu.
Dugo očekivano vjenčanje Bruklina Bekama i Nikole Pelc, koje je održano u porodičnoj vili mlade na Floridi, sa 600 elitnih gostiju, Valentino vjenčanicom i nekoliko iznenađenja, koštalo je samo 3,6 miliona dolara.
Teniserima iz Rusije i Bjelorusije neće biti dopušteno učešće na ovogodišnjem Wimbledonu zbog rata u Ukrajini, objavio je All England Club u srijedu.
Na društvenim mrežama pojavio se snimak nastao danas u Venizelosovoj ulici u Beogradu gdje se vidi verbalni i fizički obračun između taksiste i jednog građanina.