U cilju da unaprijede mjere zaštite od poplava i smanje rizike po građane i infrastrukturu, predstavnici Ministarstva poljoprivrede, vodoprivrede i šumarstva Unsko-sanskog kantona, predvođeni ministrom Edvinom Alijanovićem, održali su sastanak u Gradskoj upravi Grada Bihaća s gradonačelnikom Elvedinom Sedićem i nadležnim gradskim službama.