Završeni radovi na šetnici 'Sarajevski ćilim'
BiH

Završeni radovi na šetnici 'Sarajevski ćilim'

Puštanjem u rad ambijentalne led rasvjete radnici građevinske firme „ITC“ d.o.o. Zenica završili su radove na rekonstrukciji šetališta „Pješačka zona – Sarajevski ćilim“. Rekonstrukcijom je obuhvaćena dionica od Ulice Trampina do Ulice Koševo, a idejni projekat uradio je arhitektonski studio „Zec“.

Poznata imena uhapšenih u akciji "Pub"
Crna hronika

Poznata imena uhapšenih u akciji "Pub"

Na više lokacija u Sarajevu danas su izvršeni pretresi zbog krivičnog djela koje se dovodi u vezu sa nedozvoljenom proizvodnjom i prometom droge, potvrdila je za medije Azra Bavčić, portparolka Tužilaštva Kantona Sarajevo.

U većem dijelu BiH kiša i jak vjetar otežavaju saobraćanje
BiH

U većem dijelu BiH kiša i jak vjetar otežavaju saobraćanje

U većem dijelu Bosne i Hercegovine vremenske prilike su nestabilne, kiša i jak vjetar otežavaju saobraćanje. Stoga, iz BIHAMK-a upozoravaju vozače da budu maksimalno oprezni i da vožnju prilagode trenutnim uslovima i stanju na putevima. Upozorava se i na odrone kamenja na kolovoz.