Suosnivač Microsofta, milijarder Bill Gates smatra da postoji 50 posto šanse da se u sljedećih 20 godina pojavi nova pandemija i da će njeno porijeklo vjerovatno biti prirodno.
U BiH je secesija već počela, EU ima jednostavnu i jeftinu metodu da osigura da Balkan ne dođe pod ruski utjecaj - zvanično prihvatite našu kandidaturu za EU - nema više vremena!
Predsjedavajući Predsjedništva BiH Šefik Džaferović uputio je Ustavnom sudu BiH zahtjev za ocjenu ustavnosti Uredbe o kontroli javnih nabavki u svim institucijama čiji je osnivač KS.
Europska nogometna organizacija (UEFA) objasnila je kako je početak finalne utakmice Lige prvaka kasnio zbog "tisuće navijača koji su htjeli ući na stadion s lažnim ulaznicama".
Izvještaj pod nazivom "Nezavisna pravna analiza kršenja Konvencije o genocidu i sprečavanju Ruske Federacije u Ukrajini" izradila je međunarodna grupa pravnih eksperata, eksperata za ljudska prava te stručnjaka iz drugih oblasti.