Ministru energije, rudarstva i industrije FBiH Nerminu Džindiću mali dioničari Ginexa predlažu da smjeni kompletan Nadzorni odbor UNIS Ginexa, a isti zahtjev upućen je i na adresu Vlade FBIH, saznaje Klix.ba.
U sklopu programa obilježavanja svečanog jubileja 100 godina postojanja Kluba, Centar za kritičko mišljenje, portal Tačno net i Fudbalski klub Velež Mostar pozivaju vas na promociju knjige „Muhamed Mujić – Mostarska zlatna kopačka“, autora Darija Mehmedovića.
Više od 30 osoba trebalo bi biti zaposleno nakon prolaska specijalizirane obuke, rečeno je u srijedu na početnoj konferenciji projekta "Suradnjom do bolje konkurentnosti – KSB" održanoj u zgradi Kantona Središnja Bosna, a na kojoj je upozoreno i na loše stanje na tržištu rada.
Ruski predsjednik Vladimir Putin započeo je govor povodom Dana pobjede na Crvenom trgu u Moskvi obraćajući se ruskim borcima kojima je poručio da se sada bore za sigurnost Rusije, prenosi BBC.
Odnosi BiH i Hrvatske konstantno se pogoršavaju, a, osim ponovnih najava formiranja trećeg entiteta ili hrvatske samouprave, kao i podrške takvoj inicijativi iz susjedstva, značajno ih kvare i zvaničnici dvije države međusobnim optužbama i uvredama s konferencija za novinare.
Sin Muamera Zukorlića, Usame Zukorlić, predsjednik Stranke pravde i pomirenja, rekao je da se poslije smrti muftije vjerovalo da je on preminuo prirodnom smrću.