Za najljepše pismo na 51. međunarodnom natjecanju u pisanju pisama za mlade, koje u BiH zajednički organiziraju Hrvatska pošta Mostar, Pošte Srpske i BH Pošta, proglašeno je pismo Najde Milišić iz Sarajeva.
Muška rukometna reprezentacija Bosne i Hercegovine večeras u Mariboru od 20.00 sati protiv domaće selekcije Slovenije, te tri dana kasnije protiv Crne Gore u Sarajevu, otvara novi ciklus kavalifikacija za nastup na Evropskom prvenstvu 2024. godine u Njemačkoj.
Glavni tajnik NATO-a Jens Stoltenberg pozdravio je u četvrtak potporu koju su Sjedinjene Američke Države pružile Ukrajini, ali i potporu koju pružaju europski saveznici, Kanada i partneri, javlja izvještač Fene iz Bruxellesa.
U okviru večerašnjeg programa Lige prvaka odigrano je šest utakmica. Najzanimljivije je svakako bilo u grupi C koju mnogi s pravom nazivaju "grupa smrti".
U teškoj saobraćajnoj nesreći koja se dogodila u mjestu Tičići, kod Cazina, povrijeđena je jedna osoba, saznaje portal "Avaza".